Christina Ricci profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Christina Ricci

Christina Ricci foto

profil Christina Ricci

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Christina Ricci. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Christina Ricci? Kolik váží, kolik měří Christina Ricci? Jaké jsou míry Christina Ricci? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Christina Ricci se narodila 1980-02-12. Měří 160 cm. Váží 48 kg.

Křestní jméno:Christina
Příjmení:Ricci
Povolání:herečka
Datum narození:1980-02-12
Výška:160 cm
Hmotnost:48 kg
Web stránka:https://christinaricci.ooguy.com/
Místo narození:Santa Monica, California, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Christina Ricci foto a fotky Christina Ricci.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Christina Ricci biography, profile you can found here


Christina Ricci ilustrační obrázek

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Tori Amos

Tori Amos je americká zpěvačka, skladatelka, klavíristka, herečka a producentka. Její skutečné jméno je Myra Ellen Amos, ale pod pseudonymem Tori Amos vystupuje od počátku své hudební kariéry.Amos byla vychována v rodině metodického kněze a hudba byla v jejím životě vždy velmi...

Charles Manson

Charles Miles Maddox, známější jako Charles Manson, byl americký fanatik, zločinec, hudebník a jeden ze zakladatelů komunity s názvem Manson Family (Mansonova rodina). Manson se narodil v listopadu 1934 v Cincinnati ve státě Ohio alkoholičce Kathleen Maddoxové. Svého otce nikdy...

Miloš Forman

Miloš Forman je český režisér, scénárista a herec, který se dokázal prosadit v Hollywoodu a v současnosti patří k nejvýznamnějším režisérům světa. Po studiích na FAMU a krátkém působení v divadle získal povolení k výjezdu do USA, kde už zůstal. Po nepříliš úspěšných pokusech...