Christina Ricci profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Christina Ricci

Christina Ricci picture

profil Christina Ricci

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Christina Ricci. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Christina Ricci? Kolik váží, kolik měří Christina Ricci? Jaké jsou míry Christina Ricci? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Christina Ricci se narodila 1980-02-12. Měří 160 cm. Váží 48 kg.

Křestní jméno:Christina
Příjmení:Ricci
Povolání:herečka
Datum narození:1980-02-12
Výška:160 cm
Hmotnost:48 kg
Web stránka:https://christinaricci.ooguy.com/
Místo narození:Santa Monica, California, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Christina Ricci foto a fotky Christina Ricci.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Christina Ricci biography, profile you can found here


Christina Ricci fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Příznaky AIDS: Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Tyson Fury

Tyson Luke Fury je 206 cm vysoký profesionální boxer původem z Anglie a od roku 2020 mistr světa v těžké váze. Furyho předci byli katoličtí kočovníci, kteří pocházeli z Irska. Narodil se ve městě Wythenshawe v Anglii. Předčasný porod měl za následek to, že vážil pouhých 450 gramů....

Gay

Gay je muž s homosexuální orientací. Jedná se tedy o muže, které sexuálně přitahují osoby stejného pohlaví. Homosexuální ženu označujeme jako lesbu.Homosexualita je odbornou veřejností považována za standardní sexuální orientaci. Již ve 2. polovině 20. století se upustilo od...

David Berdych

David Berdych je jedním z nejznámějších českých zločinců, jehož gang od 92. let provozoval rozsáhlou kriminální činnost. Mezi členy jeho gangu figurovalo několik policistů, což Berdychovi dávalo náskok před vyšetřováním a dlouho tak nebyl dopaden. Nakonec byl odsouzen v roce...