Christina Ricci profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Doporučujeme
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Christina Ricci

Christina Ricci obrázek

profil Christina Ricci

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Christina Ricci. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Christina Ricci? Kolik váží, kolik měří Christina Ricci? Jaké jsou míry Christina Ricci? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Christina Ricci se narodila 1980-02-12. Měří 160 cm. Váží 48 kg.

Křestní jméno:Christina
Příjmení:Ricci
Povolání:herečka
Datum narození:1980-02-12
Výška:160 cm
Hmotnost:48 kg
Web stránka:https://christinaricci.ooguy.com/
Místo narození:Santa Monica, California, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Christina Ricci foto a fotky Christina Ricci.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Christina Ricci biography, profile you can found here


Christina Ricci ilustrační obrázek

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Homofob

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny....

Šarlatán

Šarlatán je pojmenování pocházející z italského označení pro tlučhubu, kecala. Jednalo se o pokoutního prodavače různých pochybných léčiv, který musel umět své zboží patřičně vychválit.Jinou možností výkladu je odvození od názvu vísky, kde se nacházelo velké množství těch, kdo...

Petra Hřebíčková

Petra Hřebíčková je česká filmová a divadelní herečka. Hřebíčková se narodila v Hodoníně. Chodila zde na místní Obchodní akademii, kterou završila maturitní zkouškou. Po střední škole se přihlásila na brněnskou JAMU, kde byla následně přijata na obor činoherní herectví. Po dokončení...